Parafrazując znane przysłowie:
Pokaż mi swoją koszulkę a powiem Ci kim jesteś.

Łatwo powiedzieć, trudniej wybrać. Wśród setek wzorów, często powtarzalnych i oklepanych,  nie rzadko prostackich i nie mających przekazu, bardzo trudno wybrać taki z którym możemy się identyfikować. Koszulka, bluza, czapeczka, która nas określa - to nasz motyw przewodni. Postawiliśmy na oryginalność, wyjątkowość, unikalność. Nasze wzory są nietypowe, jednak z pewnością intrygujące.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą firmą, ale doświadczenie posiadamy ogromne. Od kilku lat nasza działalność skupia się na wytwarzaniu produktów najwyższej jakości. Nie produkujemy masowych i sztampowych gadżetów. Jeśli szukasz jednorazowej koszulki bardzo przepraszamy - to nie tu. 

Technologia i materiał.

W naszej ofercie znajdziecie produkty wysokiej jakości, materiały o gęstym splocie i gramaturze dającej koszulkom nieprzeciętną trwałość. Nadruk metodą FLEX po wprasowaniu go w materiał jest bardzo trwały. Znosi wysokie temperatury prania oraz wirowanie. Aby jednak folia była trwała na materiale i z niego nie schodziła po pewnym czasie, musi zostać zaaplikowana na materiał z ogromną dbałością przez wykwalifikowaną w tym procesie osobę. I tu właśnie wchodzimy my... 

Produkty na zamówienie.

Oczywiście jeśli potrzebujesz innego wzoru, oryginalnego przesłania wykonanego na dobrej jakości produkcie w trwałej technologii - jesteśmy dla Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy każdy  wzór, którego nie ogranicza specyfika technologii FLEX.